GENEL BİLGİLER

ÖNEMLİ TARİHLER
Bildiri Özeti Gönderimi İçin Son Tarih: 1 Eylül 2020
İndirimli Kayıt/ Konaklama İçin Son Tarih 15 Temmuz 2020
Kredili Oturum Seçimi Son Tarih: 1 Kasım 2020


KONGRE DİLİ
Kongre resmi dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların sunumları ve bazı seçilmiş oturumlarda simultane çeviri yapılacaktır.


KONGRE E-POSTA
norokongre2020@flaptour.com.tr


KONGRE KATILIM VE KREDİLİ OTURUM SERTİFİKASI
Kongre katılım ve kredili oturum sertifikaları 2 Aralık 2020 tarihinden itibaren Flap Tour kayıt ve danışma masasından dağıtılacaktır.


İZİN BELGELERİ
Kongre katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek Kongre davet yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.


YAKA KARTI
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 27 Kasım – 3 Aralık 2020 tarihleri süresince Kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.


TTB-STE PUANI
Kongremiz Türk Tabipleri Birliği tarafından “Sürekli Tıp Eğitimi(STE)” olarak kredilendirilmiştir. Kredilerinizi Türk Tabipleri Birliği web sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp seçebilirsiniz. TTB kartlarınızı kayıt masamızdan okutmayı unutmayınız.Kongre ayrıca EFNS (European Federation of Neurological Societies) tarafından da kredilendirilmektedir. Formlar salon girişlerinde görevliler tarafından dağıtılacaktır.


STAND ALANI
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 29 Kasım 2020 tarihi itibarı ile 08:00 – 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. Stand alanları 4 Aralık 2020 tarihine kadar açık kalacaktır.
***Tüm katılımcıların akşam yemeklerini konaklama yaptıkları otelde almaları gerekmektedir. Tüm bilimsel aktiviteler Maritim Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.